Kablosuz Ağ Hizmetleri

Herhangi bir karasal bağlantıya ihtiyaç duymadan data, ses ve görüntü iletiminde yüksek hızlarda performans sağlayan kablosuz ağ hizmetlerimiz, birbirleriyle aynı lokasyonda olmayan çalışma gruplarını entegre etmede en etkili çözümleri


•    Büyük Lokasyon Kablosuz Kapsama Alanı Oluşturma
Dış ortam kablosuz ağ çözümleri için kullanılan bu system olumsuz hava koşulları ve dış ortam şartlarına uyum sağlar. Büyük şirketlerin ağ ihtiyaçlarına en etkili çözüm olarak sunduğumuz bu hizmette her türlü risk analizi yapılır ve kullanılan ekipman tarafımızdan itina ile seçilir. sunar.

•    Kablosuz Ağ Erişiminde Kullanıcı Kontrolü

Güvenliğin, şirketlerin sistemlerinde olması gereken en önemli olgu olduğu günümüzde, kablosuz ağa erişen kullanıcılarınen etkin biçimde hesapayarlarının izin verdiği alanlarda işlem yapabilir olmaları önemlidir. Firmamız kullanıcıların hızlı ve etkin olarak kablosuz ağda yetkileri kadar işlem yapmalarını garantiler.
•    Noktadan Noktaya Bağlantı Çözümleri
Entegre hızlı internet, geniş operasyon alanı, hızlı performans ve geniş güvenlik sayesinde müşterilerimize, esnek ve düşük maliyetli ağ hizmeti için; farklı bölgelerde bulunan ofislerin birbirleriyle sürekli iletişiminde kendi ağı üzerinden güvenilir ve son derece kolay yönetim imkanları sunuyoruz.
Etiketler :